Nabożeństwa stałe

W kościele pod wezwaniem Świętego Wojciecha w Elblągu odbywają się następujące nabożeństwa:

• Każdy I poniedziałek miesiąca wieczorna Msza św. zbiorowa za zmarłych.
  • W każdy czwartek po Mszy św. wieczornej koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • W każdy I czwartki miesiąca „Godzina Święta” przed Mszą Św. wieczorną.
  • Każdego dnia przez miesiąc listopad nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 17.30.
  • Nabożeństwo Różańcowe w październiku dla dzieci we wtorki i czwartki godz.16.45, a dla dorosłych codziennie o godz. 17.30.
  • Roraty  w Adwencie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30, dla dzieci w poniedziałki i środy o godz. 6.30.
  • W każdą Niedzielę Wielkiego Postu Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.
  • W każdy piątek Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz.16.45, dla dorosłych o godz. 17.30 oraz dla pracujących i młodzieży o godz. 19.00.
  • Nabożeństwa majowe codziennie przez cały miesiąc o godz. 17.30.
  • Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc po Mszy Świętej wieczornej.
  • Nabożeństwa Fatimskie: od maja do października, każdego 13. dnia miesiąca o godz. 17.00.
  • W każdą środę po wieczornej Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W każdą niedzielę o godz. 12.30 nabożeństwo różańcowe.

Dzienny porządek mszy świętych i nabożeństw jest również podawany na głównej stronie w sekcji kalendarza.

Zachęcamy do wspólnej modlitwy przez uczestnictwo w nabożeństwach świętych.