Nabożeństwa stałe

Każdy I poniedziałek miesiąca wieczorna Msza św. zbiorowa za zmarłych.

W każdy czwartek po Mszy św. wieczornej koronka do Bożego Miłosierdzia.

W każdy I czwartki miesiąca „Godzina Święta” przed Mszą Św. wieczorną.

Każdego dnia przez miesiąc listopad nabożeństwo wypominkowe za zmarłych o godz. 17.30.

Nabożeństwo Różańcowe w październiku dla dzieci we wtorki i czwartki godz.16.45 dla dorosłych codziennie o godz. 17.30.

Roraty  w Adwencie od poniedziałku do soboty o godz. 6.30, dla dzieci w poniedziałki i środy o godz. 6.30.

W każdą Niedzielę Wielkiego Postu Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.

W każdy piątek Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla dzieci o godz.16.45, dla dorosłych o godz. 17.30 oraz dla pracujących i młodzieży o godz. 19.00.

Nabożeństwa majowe codziennie przez cały miesiąc o godz. 18.30.

Nabożeństwa czerwcowe przez cały miesiąc po Mszy Świętej wieczornej.

Od maja do października, każdego 13. dnia miesiąca (V-VIII) o godz. 18.00, (IX-X) o godz. 17.00 Msza św. z Nabożeństwem Fatimskim.

W każdą środę o godz. 18.00 Msza Święta i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W każdą niedzielę o godz. 12.30 nabożeństwo różańcowe.