Chłopiec, który ochrzcił internet i ukochał Eucharystię - błogosławiony Carlo Acutis

Nie da się w jednym wpisie, jednym artykule, ani nawet w jednej książce czy filmie opowiedzieć o tym niezwykłym 15 - latku.

Został beatyfikowany 10 października 2020 roku przez papieża Franciszka w Asyżu.

Ten niezwykły i niesamowity młody człowiek w ciągu swojego krótkiego życia pokazał Kościołowi i całemu światu jak powinno kochać się Eucharystię, Boga i bliźniego. Jego najpopularniejszy cytat brzmi " Eucharystia jest moja autostradą do nieba"

Już od 1 listopada [Uroczystości Wszystkich Świętych] w naszej parafii będzie możliwość obejrzenia wystawy o cudach eucharystycznych przygotowanej przez bł. Carlo Acutisa.

Zachęcamy do zapoznania się ze stronami na temat bł. Carlo Acutisa oraz stronami internetowymi, które sam tworzył w celach ewangelizacyjnych.

carloacutis.com

WEB CARLO ACUTIS QUOTES 5 PL 768x768 1